Nacházíte se

Projektový koordinátor HR aktivit

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZÚ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZÚ je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1200 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZÚ je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky a fyziky plazmatu.

V rámci FZÚ se realizuje celá řada dlouhodobých projektů, a to nejen vědecko-technického zaměření, ale například v oblasti rozvoje lidských zdrojů, manažerských dovedností apod. Tyto projekty mají za cíl vytvářet vhodné podmínky pro uskutečňování přelomových objevů a zajištění dlouhodobé strategie kvalitní vědecko-výzkumné činnosti ve FZÚ.

Do jednoho z nových projektů, pod názvem „Zkvalitnění strategického řízení Fyzikálního ústavu AV ČR“ (v rámci výzvy HRS4R OPVVV), hledáme novou kolegyni / kolegu s nástupem od 1. 11. 2017 na pozici:
Projektový koordinátor HR aktivit

Základním cílem projektu „Human Resources Strategy for Researchers“ je rozvoj kapacit, znalostí a dovedností manažerských a výzkumných pracovníků Fyzikálního ústavu AV ČR (FZÚ) v oblasti strategického řízení a nastavení strategického řízení výzkumné organizace v souladu s podmínkami pro získání certifikátu HR Award.

Náplň práce:
Koordinace jednotlivých HR strategií a výstupů projektu „Zkvalitnění strategického řízení Fyzikálního ústavu AV ČR“, administrace, vykazování a sledování aktivit vzhledem k vedení projektu, interní komunikace se zaměstnanci FZÚ a HR oddělením.

Požadavky:

  • VŠ / SŠ vzdělání ekonomického směru se zaměřením na personální řízení výhodou
  • Znalost HR procesů v organizaci
  • Výborné komunikační schopnosti, schopnost obhájit své názory a postoje
  • Znalost AJ slovem i písmem na dobré úrovni
  • Zkušenosti s projektovým řízením výhodou
  • Praxe s administrací projektů výhodou

Nabízíme:

  • Příležitost participovat na zavádění změn a nových HR procesů v organizaci
  • Zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.
Prosím uvádějte vždy následující text společně s Vaším e-mailem, abychom mohli pracovat s Vámi zaslanými údaji:

Souhlasím, aby mé osobní údaje, zaslané FZÚ AV ČR, v.v.i. se sídlem Na Slovance 2, 182 21 Praha 8 byly v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., použity výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání a vedení databáze uchazečů o zaměstnání. Souhlas je dán na dobu jednoho roku a lze jej kdykoliv písemně odvolat.

Kontakt: Ing. Lenka Černá, HR Manager, lenka [dot] cernaateli-beams [dot] eu, tel. +420 733 690 901

Kontakt
Ing. Lenka Černá