Nacházíte se

Pracovníci oddělení

Vedoucí

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
O.02.50

Zástupce vedoucího

Linka:
E-mail:
Místo:
BE, S
Místnost:
O.02.48, 340

Sekretářka

Linka:
Místo:
Místnost:
recepce
Linka:
Místo:
Místnost:
O.02.49

Výzkumní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Jakob Andreasson, Dr. 1313 andreasson@fzu.cz BE O.02.09
Dr. Borislav Angelov angelov@fzu.cz BE 202
Dr. Anabella Teresa Araudo araudo@fzu.cz BE
Deepak Kumar Batheja, Ph.D. 1248 kumarb@fzu.cz BE O.02.19
Hannes Bohlin, Ph.D. 1440 bohlin@fzu.cz BE
Prof. Sergey Vladimirovich Bulanov 1497 bulanov@fzu.cz BE O.02.54
Timofej Chagovets, Ph.D. 1235 chagovet@fzu.cz BE
Uddhab Prasad Chaulagain, Dr. 1455 chaulagain@fzu.cz BE O.02.46
Marcelo Fabián Ciappina, Ph.D. 1415 ciappina@fzu.cz BE O.02.51
Giuseppe Antonio Pablo Cirrone, Ph.D. 1578 cirrone@fzu.cz BE
Ph.D. Florian Condamine condamine@fzu.cz BE
Shirly Josefina Espinoza Herrera, Ph.D. 1381 espinoza@fzu.cz BE O.02.07
Evgeny Gelfer, Dr. 1505 gelfer@fzu.cz BE DB-2.51
Lorenzo Giuffrida, Ph.D. 1367 giuffrida@fzu.cz BE O.02.11
Ph.D. Gabriele Maria Grittani, MSc. 1461 grittani@fzu.cz BE O.02.12
Yanjun Gu, Dr. 1370 gu@fzu.cz BE O.02.51
Ph.D. Prokopis Hadjisolomou hadjisol@fzu.cz BE
Prof. Janos Hajdu hajdu@fzu.cz BE
Dr. Joshua Hawke 1312 hawke@fzu.cz BE
Ondřej Hort, Ph.D. 1494 hort@fzu.cz BE 2.14
Wen Yi Huo, Ph.D. huo@fzu.cz BE LB.02.05
Tae Moon Jeong, Ph.D. 1551 jeong@fzu.cz BE
Ph.D. Mu Jie 1283 jie@fzu.cz BE
Hedvika Kadlecová, Ph.D. 1229 kadlecovah@fzu.cz BE O.02.51
Stefan Karatodorov, Doctor, PhD karatodorov@fzu.cz BE 02.07
Dr. Maninder Kaur 1563 kaur@fzu.cz BE O.02.17
Krishna Khakurel, Ph.D. khakurel@fzu.cz BE LB.2.04
Danila Khikhlukha, Ph.D. 1312 khikhlukha@fzu.cz BE O.00.02
Mgr. Eva Klimešová, Ph.D. 1337 klimesova@fzu.cz BE O.02.08
Ing. Ondřej Klimo, Ph.D. 1417 klimo@fzu.cz BE O.02.51
Mgr. Miroslav Kloz, Ph.D. 1419 kloz@fzu.cz BE O.02.06
Dr. Georg Korn 1316 korn@fzu.cz BE O.02.50
prof.Dr. Maria Krikunova 1495 krikunova@fzu.cz BE
Dr. Konstantin Kruchinin 1334 kruchinin@fzu.cz BE
Mgr. Tomáš Laštovička, Ph.D. 1236 lastovic@fzu.cz BE O.02.45
Dr. Roberto Lera 1575 lera@fzu.cz BE O.02.46
Tadzio Levato, Ph.D. 1305 levato@fzu.cz BE O.02.10
Kun Li kunli@fzu.cz BE
Chao Lu lu@fzu.cz BE O.02.55
Dr.rer.nat. Dipl. Phys. Dong-Du Mai 1464 mai@fzu.cz BE O.02.14
Daniele Margarone, Ph.D. 1318 margaron@fzu.cz BE, S O.02.48, 340
Dr. Alexander Molodozhentsev 1371 molodozhentsev@fzu.cz BE O.02.41
Quentin Moreno-Gelos, Ph.D. moreno@fzu.cz BE
Michael Morrissey, Dr. 1414 morrissey@fzu.cz BE O.00.02
Ing. Jaroslav Nejdl, Ph.D. 1209 nejdl@fzu.cz BE O.02.14
Ing. Michal Nevrkla 1429 nevrkla@fzu.cz BE O.02.12
Ing. Veronika Olšovcová, Ph.D. 1206 olsov@fzu.cz BE O.02.21
Vitaly Polovinkin 1474 polovinkin@fzu.cz BE
Ing. Jan Pšikal, Ph.D. 1214 psikal@fzu.cz BE O.02.13
Mateusz Rebarz 1458 rebarz@fzu.cz BE
Steffen Richter 1535 richters@fzu.cz BE
prof. Jan Řídký, DrSc. 2323, 1255 ridky@fzu.cz S, BE 244, 121
Pavel Sasorov, Ph.D. sasorov@fzu.cz BE
Theodor Schlegel, Dr. 1577 schlegel@fzu.cz BE
Maksym Tryus, Dr. 1555 tryus@fzu.cz BE O.02.13
Andrea Tsinganis, Ph.D. tsinganis@fzu.cz BE O.02.23
Ing. Andriy Velyhan, Ph.D. 2680 velyhan@fzu.cz BE O.02.11
Roberto Versaci, Ph.D. 1332 versaci@fzu.cz BE O.02.23
Dr. Stefan Andreas Weber 1317 weber@fzu.cz BE O.02.53
Wenchao Yan, Ph.D. yanw@fzu.cz BE
Anna Zymaková, Ph.D. 1560 zymakova@fzu.cz BE LB.2.04

Doktorandi

Odborní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Ing. Martin Albrecht 1385 albrechtm@fzu.cz BE O.02.46
Ing. Marek Bizdra 1290 bizdra@fzu.cz BE O.02.40
Ing. Karel Boháček 1261 bohacekk@fzu.cz BE O.02.46
Beáta Brezinová 1315 brezinova@fzu.cz BE recepce
Josef Burda burdaj@fzu.cz BE 2.42
Ing. Jakub Černý 1234 cernyja@fzu.cz BE O.02.45
Edwin Chacon-Golcher, Ph.D. 1375 edwincg@fzu.cz BE O.02.18
Mariana Danielová, MSc. 1411 danielova@fzu.cz BE O.02.55
Ing. Antonín Fajstavr 1404 fajstavr@fzu.cz BE O.02.45
Ing. Yana Fetisova 1462 fetisova@fzu.cz BE O.02.43
Ing. Ondřej Finke 1547 finke@fzu.cz BE O.02.46
Ing. Tomáš Franek 1363 franek@fzu.cz BE O.02.22
Leonardo Vila Nova Goncalves, Ph.D. 1420 vilanova@fzu.cz BE O.02.41
Ing. Filip Grepl 1242 grepl@fzu.cz BE O.02.13
Jakub Grosz, BA 1250 grosz@fzu.cz BE O.02.18
Ing. Juan Carlos Hernandez Martin 1357 hernandez@fzu.cz BE O.02.45
Bc. Aleš Holý holya@fzu.cz BE O.2.55
Dávid Horváth, BSc. 1283 horvathd@fzu.cz BE O.02.23
Gary Samuel Humphreys, BSc., PGCE 1360 humphreys@fzu.cz BE O.02.45
Bc. Valeria Istokskaia istokskaia@fzu.cz BE 211
Ing. Pavel Janečka janecka@fzu.cz BE O.02.55
Ing. Martin Jirka, Ph.D. 1266 jirkam@fzu.cz BE O.02.55
Bc. Matej Jurkovič 1564 jurkovic@fzu.cz BE O.02.46
Ing. Jaroslav Kašpar, Ph.D. 1488 kasparjar@fzu.cz BE
Dariusz Kocoň, MSc. 1303 kocon@fzu.cz BE O.02.17
Kamil Kropielnicki, MSc. 1246 kropielnicki@fzu.cz BE O.02.45
Ing. Vendula Krpálková 1211 krpalkova@fzu.cz BE O.02.47
Olena Kulyk, Ph.D. 1337 kulyk@fzu.cz BE O.02.08
Carlo Maria Lazzarini, MSc. 1290 lazzarini@fzu.cz BE O.02.12
Nils Lenngren, Ph.D. 1406 lenngren@fzu.cz BE
Bc. Sebastian Lorenz lorenz@fzu.cz BE
Piotr Lutoslawski, MSc. 1355 lutoslawski@fzu.cz BE
Ing. Hana Maňásková 1365 manaskova@fzu.cz BE O.02.22
Stephan Maree 1394 maree@fzu.cz BE 02.22
Bc. Daniel Matějovič 1508 matejovic@fzu.cz BE O.02.45
Ing. Martin Matys 1558 matysma@fzu.cz BE
David Modřanský 1472 modransky@fzu.cz BE O.2.45
Ing. Jaromír Němeček 1375 nemecekj@fzu.cz BE
Ing. Boris Odložilík odlozilik@fzu.cz BE O.02.13
Kristýna Pavlovská 1320 pavlovska@fzu.cz BE O.02.47
Alessandra Picchiotti, Ph.D. picchiotti@fzu.cz BE 0.02.02
Ing. Petr Pospíšil 1285 pospisilp@fzu.cz BE
Mgr. Petr Procházka 1237 prochazkap@fzu.cz BE O.02.23
Ing. Barbora Procházková, Ph.D. 1546 prochazkovab@fzu.cz BE O.2.02
Francesco Schillaci, MSc. 1471 BE
Sushil Kumar Singh, Ph.D. 1379 ssingh@fzu.cz BE O.02.20
Ing. Martin Sokol, Ph.D. 1341 sokol@fzu.cz BE O.02.42
Ph.D. Luděk Sosnovec, RNDr. 1452 sosnovec@fzu.cz BE
Ing. Alexey Sterenzon 1369 sterenzon@fzu.cz BE O.02.42
Ing. Vojtěch Stránský 1283 stranskyv@fzu.cz BE
Ing. Renata Strnadová 1211 strnadovar@fzu.cz BE O.02.49
Zdeněk Svoboda 1463 svobodaz@fzu.cz BE O.02.45
Ing. Jan Vábek vabek@fzu.cz BE O.02.22
Ing. Petr Valenta 1513 valentap@fzu.cz BE O.02.55
Bc. Jakub Vančura jvancura@fzu.cz BE O.02.46
Tuomas Wiste, MSc. 1353 wiste@fzu.cz BE O.02.42
Ing. Adam Wolf 1282 wolfa@fzu.cz BE O.02.45
Ing. Martina Žáková 1214 zakova@fzu.cz BE O.02.13

Ostatní pracovníci

* Po najetí myší na telefonní linku se zobrazí celé telefonní číslo. Po najetí myší na zkratku místa se zobrazí celý její název.

Místo:
C - Cukrovarnická
S - Slovanka
SLO - Společná laboratoř optiky Olomouc
MFF - MFF UK Troja
UTIA - Ústav teorie informace a automatizace
UFCH - Ústav fyzikální chemie
UFP - Ústav fyziky plazmatu
UI - Ústav informatiky
BH - Dolní Břežany (HiLASE)
BE - Dolní Břežany (ELI)
- - neuvedeno

Předčíslí pro volání do jednotlivých lokalit:
S, UTIA, UFCH, Hrf, UFP, UI, BE - (+420) 266 05 xxxx
C - (+420) 220 318 xxx
SLO - (+420) 585 63 xxxx
MFF - (+420) 951 55 xxxx
BH - (+420) 314 00 77 xx