Nacházíte se

Pracovníci oddělení

Vedoucí

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
O.01.49

Zástupce vedoucího

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
O.01.47

Sekretářka

Linka:
Místo:
Místnost:
O.01.50

Doktorandi

Odborní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Ing. Jan Bartoníček 1548 bartonicek@fzu.cz BE
Ing. Radek Baše 1531 base@fzu.cz BE
František Batysta 1405 batysta@fzu.cz BE
Robert Boge, Ph.D. 1416 boge@fzu.cz BE
Samuel Buck, BSc. 1524 buck@fzu.cz BE O.01.46
Ing. Pavel Čontoš contosp@fzu.cz BE
Ing. Josef Cupal 1383 cupal@fzu.cz BE 107
Emily Erdman, MSc. 1523 erdman@fzu.cz BE 1.46
Jiří Freisleben freisleben@fzu.cz BE 1.45
B. Eng. Gavin Friedman 1598 friedman@fzu.cz BE
Jiří Golasowski 2847, 2386 golasow@fzu.cz UFP
Ing. Bedřich Himmel 1545 himmel@fzu.cz BE
Ing. Pavel Homer, Ph.D. 2878 homer@fzu.cz BE
Ing. Aleš Honsa honsa@fzu.cz BE
Ing. Martin Horáček 2272 horacekm@fzu.cz BE
Jan Hřebíček 2386 hrebicek@fzu.cz UFP 159
Ing. Petr Hříbek, CSc. 2386 hribek@fzu.cz BE
Mgr. Jan Hubáček 1509 hubacekj@fzu.cz BE O.01.12
Ing. Zbyněk Hubka 1522 hubka@fzu.cz BE
Ing. Lukáš Indra 1521 indra@fzu.cz BE O.01.46
Mgr. Jakub Janďourek 1217 jandour@fzu.cz BE O.01.05
Ing. Michal Košelja 1423 koseljam@fzu.cz BE O.01.48
Ing. Lucia Koubíková 3542 koubikova@fzu.cz BE C 2.07
Michaela Kvasničková 1252 kvasnicko@fzu.cz BE O.01.50
Ing. Irena Majerová majerova@fzu.cz BE O.01.12
Ing. Tomáš Mazanec, Ph.D. 2566 mazanect@fzu.cz BE
Ing. Petr Mazůrek 1526 mazurek@fzu.cz BE
Ing. David Snopek, Ph.D. 1527 snopek@fzu.cz BE O.01.42
Ing. Václav Šobr 1350 sobr@fzu.cz BE
Bc. Alexandr Špaček 1561 spacek@fzu.cz BE
Ing. Petr Szotkowski 1542 szotkowski@fzu.cz BE O.01.11
Murat Torun, BSc. 1512 torun@fzu.cz BE 1.13
Pavel Trojek, Ph.D. 1421 trojek@fzu.cz BE
Boguslav Tykalewicz, Dr. 2859 tykalewicz@fzu.cz BE
Bc. Jiří Weiss 1559 weissj@fzu.cz UFP C 2.18

* Po najetí myší na telefonní linku se zobrazí celé telefonní číslo. Po najetí myší na zkratku místa se zobrazí celý její název.

Místo:
C - Cukrovarnická
S - Slovanka
SLO - Společná laboratoř optiky Olomouc
MFF - MFF UK Troja
UTIA - Ústav teorie informace a automatizace
UFCH - Ústav fyzikální chemie
UFP - Ústav fyziky plazmatu
UI - Ústav informatiky
BH - Dolní Břežany (HiLASE)
BE - Dolní Břežany (ELI)
- - neuvedeno

Předčíslí pro volání do jednotlivých lokalit:
S, UTIA, UFCH, Hrf, UFP, UI, BE - (+420) 266 05 xxxx
C - (+420) 220 318 xxx
SLO - (+420) 585 63 xxxx
MFF - (+420) 951 55 xxxx
BH - (+420) 314 00 77 xx