Nacházíte se

Pracovníci oddělení

Vedoucí

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
214

Zástupce vedoucího

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:

Sekretářka

Linka:
Místo:
Místnost:
213

Odborní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Ing. Jiří Beránek beranekj@fzu.cz BH
Ing. Radka Bičišťová 24 bicistova@fzu.cz BH
Ing. Marek Böhm 26 bohmm@fzu.cz BH
Ing. Jan Brajer 72 brajer@fzu.cz BH
Mgr. Kateřina Brejchová 05 brejchova@fzu.cz BH
Ing. Jan Brychta brychta@fzu.cz BH
Zuzana Burdová burdova@fzu.cz BH
Ing. Jitka Černohorská cernohorska@fzu.cz BH
Ing. Vlastimil Červenka, CSc. 14 cervenkav@fzu.cz BH
Ing. Pavel Crha crha@fzu.cz BH
Ing. Bianka Csanaková 57 csanakova@fzu.cz BH
Ing. Jan Cvrček cvrcek@fzu.cz
Ing. Jana De Merlier 04 demerlier@fzu.cz BH
Ing. Ondřej Denk denk@fzu.cz BH
Ing. Martin Duda 06 duda@fzu.cz BH
Ing. Miroslava Flimelová, Ph.D. 54 flimelova@fzu.cz BH
Bc. Petr Hauschwitz hauschwitz@fzu.cz BH
Bc. Jan Heřmánek 71 hermanek@fzu.cz BH
Kryštof Hlinomaz hlinomazk@fzu.cz BH
Ing. Jakub Horáček horacekj@fzu.cz BH
Lucie Horáčková horackova@fzu.cz BH
Jan Hrabovský BH
Ing. Jaroslav Huynh 06 huynh@fzu.cz BH
Tomáš Javorský 31 javorskt@fzu.cz BH
Mgr. Dominika Jírová jirova@fzu.cz BH
Kateřina Joujová 29 joujova@fzu.cz BH
Ing. Jan Kaufman kaufman@fzu.cz BE O.02.13
Ing. Jarmila Kavanová 56 kavanova@fzu.cz BH
JUDr. Jana Kratěnová kratenova@fzu.cz BH
Bc. Olga Lakomá 02 lakoma@fzu.cz BH 213
BcA. Tomáš Lavička lavicka@fzu.cz BH
Ph.D. Sergei Lizunov lizunov@fzu.cz BH
Pavla Macháčková, Mgr. 05 machackovap@fzu.cz BH 1.14
Ing. Karolina Macúchová, Ph.D. macuchova@fzu.cz BE
Magdaléna Mastná 20 mastna@fzu.cz BH
Milan Melichar melichar@fzu.cz BH
Ing. Jiří Mužík 11 muzik@fzu.cz BH
Siva Sankar Nagisetty, MSc. 57 shiva@fzu.cz BH
Václav Němec nemecv@fzu.cz BH
Zdeněk Nováček 50 novacek@fzu.cz BH
Saulius Pakalnis pakalnis@fzu.cz BH
Ing. Michael Písařík, Ph.D. pisarikm@fzu.cz BH 211
Jiří Pokorný jpokorny@fzu.cz BH
Ing. Alina Pranovich 58 pranovich@fzu.cz BH
Ing. Simona Provazníková 24 provaznikova@fzu.cz BH 2.12
JUDr. Katrin Purgerová 08 purgerova@fzu.cz BH
Ing. Martina Řeháková 17 rehakova@fzu.cz BH
Bc. Lukáš Roškot roskot@fzu.cz
Danijela Rostohar, Dr. 10 rostohar@fzu.cz BH
Ing. Patricie Severová 57 severova@fzu.cz BH
Ing. Juraj Sládek sladek@fzu.cz BH
Ing. Marek Stehlík 39 stehlikm@fzu.cz BH
Jakub Šumavský 42 sumavsky@fzu.cz BH
Ing. Luděk Švandrlík 13 svandrlik@fzu.cz BH
Bc. Václav Svoboda 19 svobodav@fzu.cz BH
Ing. Jana Svojšová 22 svojsova@fzu.cz BH
Ing. Pavel Trojánek 26 trojanek@fzu.cz BH 105
Richard Tůma, ThLic. 25 tuma@fzu.cz BH
Mgr. Helena Vohníková 28 vohnik@fzu.cz BH
Ing. David Vojna 32 vojnadav@fzu.cz BH
Fangxin Yue, MSc. yue@fzu.cz BH
Huang Zhou, M. Eng. zhou@fzu.cz BH
Ing. Nikola Zittová 22 nikola.svobodova@fzu.cz BH
Sanin Zulic, MSc. zulics@fzu.cz BH

Ostatní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Kohei Hashimoto BH

* Po najetí myší na telefonní linku se zobrazí celé telefonní číslo. Po najetí myší na zkratku místa se zobrazí celý její název.

Místo:
C - Cukrovarnická
S - Slovanka
SLO - Společná laboratoř optiky Olomouc
MFF - MFF UK Troja
UTIA - Ústav teorie informace a automatizace
UFCH - Ústav fyzikální chemie
UFP - Ústav fyziky plazmatu
UI - Ústav informatiky
BH - Dolní Břežany (HiLASE)
BE - Dolní Břežany (ELI)
- - neuvedeno

Předčíslí pro volání do jednotlivých lokalit:
S, UTIA, UFCH, Hrf, UFP, UI, BE - (+420) 266 05 xxxx
C - (+420) 220 318 xxx
SLO - (+420) 585 63 xxxx
MFF - (+420) 951 55 xxxx
BH - (+420) 314 00 77 xx