Nacházíte se

Pracovníci oddělení

Vedoucí

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
2.15

Zástupce vedoucího

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
1.15

Sekretářka

Linka:
Místo:
Místnost:
2.12

Výzkumní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
prof. Alexander Bulgakov, Dr.Sci. 33 bulgakov@fzu.cz BH 2.17
Prof. Dr. Sci. Nadezhda M. Bulgakova, Ph.D. 09 bulgakova@fzu.cz BH 2.05
Liyuan Chen, Dr. 53 chenli@fzu.cz BH 2.21
Ing. Mgr. Michal Chyla 11 chylam@fzu.cz BH 2.21
Thibault Derrien, Ph.D. 09 derrien@fzu.cz BH 2.05
Ing. Martin Divoký, Ph.D. 21 divoky@fzu.cz BH 2.10
Nathan Goodfriend, MSc. 34 goodfriend@fzu.cz BH 2.17
Mgr. Martin Hanuš, Ph.D. 07 hanusm@fzu.cz BH 2.11
Kohei Hashimoto 53 hashimoto@fzu.cz BH 2.21
Venkatesan Jambunathan, Ph.D. 12 jambunath@fzu.cz BH 2.18
Dr. Yoann Levy 34 levy@fzu.cz BH 2.17
Antonio Lucianetti, Dr. 07 lucianetti@fzu.cz BH 2.11
Dr. Wladimir Marine marine@fzu.cz BH
Muhammed Inam Mirza, Dr. 54 mirza@fzu.cz BH 2.05
Ing. Tomáš Mocek, Ph.D. 01 mocek@fzu.cz BH 2.15
Mihai-George Mureșan, Ph.D. 42 muresan@fzu.cz BH 1.35b
Ph.D. Petr Navrátil, Ing. 12 navratil@fzu.cz BH 2.18
Ing. Ondřej Novák, Ph.D. 52 novakon@fzu.cz BH 2.06
Samuel Paul David, Ph.D. 12 sdavid@fzu.cz BE 2.18
Ing. Jan Pilař, Ph.D. 32 pilarj@fzu.cz BH 2.09
Ing. Jan Racek, Ph.D. 18 racek@fzu.cz BH 1.35a
Dr. Jagdheesh Radhakrishnan 72 jagdheesh@fzu.cz BH 1.35a
Ph.D. Yury Ryabchikov 34 ryabchikov@fzu.cz BH 2.17
Ing. Magdalena Sawicka-Chyla, Ph.D. 21 sawicka@fzu.cz BH 2.10
Ing. Mgr. Pawel Sikocinski, Ph.D. 06 sikocin@fzu.cz BH 2.07
Ing. Ondřej Slezák, Ph.D. 32 slezako@fzu.cz BH 2.09
Ing. Martin Smrž, Ph.D. 52 smrz@fzu.cz BH 2.06
RNDr. Hana Turčičová, CSc. 2725, 06 turcic@fzu.cz S, BH 92, 2.07
Ing. Jan Vanda, Ph.D. 47 vandaj@fzu.cz BH 1.35b
prof. Vladimir Zhukov zhukov@fzu.cz BH

Odborní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Ing. Jiří Beránek 35 beranekj@fzu.cz BH 2.19
Ing. Radka Bičišťová 58 bicistova@fzu.cz BH
Ing. Marek Böhm 58 bohmm@fzu.cz BH 1.35a
Ing. Jan Brajer, Ph.D. 72 brajer@fzu.cz BH 1.35a
Mgr. Kateřina Brejchová 05 brejchova@fzu.cz BH 1.14
Ing. Jan Brychta 26 brychta@fzu.cz BH 1.11
Ing. Jitka Černohorská 53 cernohorska@fzu.cz BH 2.21
Ing. Vlastimil Červenka, CSc. 14 cervenkav@fzu.cz BH 1.22
Bc. Martin Cimrman 57 cimrman@fzu.cz BH 2.20
Ing. Pavel Crha 55 crha@fzu.cz BH 1.08
Ing. Bianka Csanaková 57 csanakova@fzu.cz BH 2.20
Ing. Jan Cvrček 32 cvrcek@fzu.cz BH 2.09
Ing. Jana De Merlier 04 demerlier@fzu.cz BH 1.14
Ing. Ondřej Denk 07 denk@fzu.cz BH 2.11
Ing. Martin Duda 06 duda@fzu.cz BH 2.07
Ing. Miroslava Flimelová, Ph.D. flimelova@fzu.cz BH
Bc. Petr Hauschwitz 72 hauschwitz@fzu.cz BH 1.35a
Bc. Jan Heřmánek 71 hermanek@fzu.cz BH 1.08
Kryštof Hlinomaz 54 hlinomazk@fzu.cz BH 2.05
Ing. Jakub Horáček 61 horacekj@fzu.cz BH 1.09
Lucie Horáčková 18 horackova@fzu.cz BH 1.09
Ing. Jan Hrabovský 09 hrabovjan@fzu.cz BH 2.05
Ing. Jaroslav Huynh 06 huynh@fzu.cz BH 2.07
Tomáš Javorský 31 javorskt@fzu.cz BH 1.12
Mgr. Dominika Jírová 38 jirova@fzu.cz BH 1.10
Kateřina Joujová 29 joujova@fzu.cz BH 1.18
Ing. Jan Kaufman 72 kaufman@fzu.cz BH 1.35a
Ing. Jarmila Kavanová 56 kavanova@fzu.cz BH 1.18
Bc. Jan Košina 27 kosinaj@fzu.cz BH 1.11
JUDr. Jana Kratěnová 20 kratenova@fzu.cz BH 1.12
Ing. Martin Kubový kubovy@fzu.cz BH
Bc. Olga Lakomá 02 lakoma@fzu.cz BH 1.10
BcA. Tomáš Lavička 26 lavicka@fzu.cz BH 1.11
Ph.D. Sergei Lizunov 09 lizunov@fzu.cz BH 2.05
Pavla Macháčková, Mgr. 05 machackovap@fzu.cz BH 1.14
Ing. Karolina Macúchová, Ph.D. 18 macuchova@fzu.cz BE 1.08
Magdaléna Mastná 62 mastna@fzu.cz BH 1.12
Milan Melichar 55 melichar@fzu.cz BH 0.03
Ing. Jiří Mužík 11 muzik@fzu.cz BH 2.21
Siva Sankar Nagisetty, MSc. 57 shiva@fzu.cz BH 2.20
Václav Němec 74 nemecv@fzu.cz BH 1.08
Zdeněk Nováček 50 novacek@fzu.cz BH 0.03
Saulius Pakalnis 10 pakalnis@fzu.cz BH 2.08
Ing. Michael Písařík, Ph.D. 76 pisarikm@fzu.cz BH 2.19
Jiří Pokorný 14 jpokorny@fzu.cz BH 1.22
Ing. Simona Provazníková 24 provaznikova@fzu.cz BH 2.12
JUDr. Katrin Purgerová 08 purgerova@fzu.cz BH 1.12
Ing. Martina Řeháková 17 rehakova@fzu.cz BH 1.09
Bc. Lukáš Roškot 21 roskot@fzu.cz BH 2.10
Danijela Rostohar, Dr. 10 rostohar@fzu.cz BH 2.08
Martina Schwarzová 29 schwarzova@fzu.cz BH 1.18
Ing. Patricie Severová 18 severova@fzu.cz BH 1.09
Ing. Juraj Sládek 34 sladek@fzu.cz BH 2.17
Bc. Denisa Štěpánková 57 stepankova@fzu.cz BH 2.20
Jakub Šumavský 55 sumavsky@fzu.cz BH 1.08
Ing. Luděk Švandrlík 13 svandrlik@fzu.cz BH 2.20
Bc. Václav Svoboda 19 svobodav@fzu.cz BH 1.18
Ing. Nikola Svobodová 22 nikola.svobodova@fzu.cz BH 1.18
Ing. Jana Svojšová 22 svojsova@fzu.cz BH
Ing. Pavel Trojánek 26 trojanek@fzu.cz BH 1.11
Richard Tůma, ThLic. 25 tuma@fzu.cz BH 1.13
Mgr. Helena Vohníková 28 vohnik@fzu.cz BH 1.12
Ing. David Vojna 32 vojnadav@fzu.cz BH 2.09
Fangxin Yue, MSc. 12 yue@fzu.cz BH 2.18
Huang Zhou, M. Eng. 53 zhou@fzu.cz BH 2.21
Sanin Zulic, MSc. 58 zulics@fzu.cz BH 1.35a

* Po najetí myší na telefonní linku se zobrazí celé telefonní číslo. Po najetí myší na zkratku místa se zobrazí celý její název.

Místo:
C - Cukrovarnická
S - Slovanka
SLO - Společná laboratoř optiky Olomouc
MFF - MFF UK Troja
UTIA - Ústav teorie informace a automatizace
UFCH - Ústav fyzikální chemie
UFP - Ústav fyziky plazmatu
UI - Ústav informatiky
BH - Dolní Břežany (HiLASE)
BE - Dolní Břežany (ELI)
- - neuvedeno

Předčíslí pro volání do jednotlivých lokalit:
S, UTIA, UFCH, Hrf, UFP, UI, BE - (+420) 266 05 xxxx
C - (+420) 220 318 xxx
SLO - (+420) 585 63 xxxx
MFF - (+420) 951 55 xxxx
BH - (+420) 314 00 77 xx