Nacházíte se

Pracovníci oddělení 27

Vedoucí

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
D 22

Sekretářka

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
D 21, A 136

Foto oddělení

Výzkumní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Ing. Anna Artemenko, Ph.D. 482, 522 artemenko@fzu.cz C A 35/2, F 93
Vladimir Babin, Dr. 440, 416 babinv@fzu.cz C D 305, A 121
Ing. Jan Bárta bartaj@fzu.cz C D 305
RNDr. Klára Beranová, Ph.D. 438 klara.beranova@fzu.cz C F 103, F 93
Mgr. Maksym Buryi, Ph.D. 516, 2374, 2356 buryi@fzu.cz C, S D 19, D 23, O 131, O 231
prof. RNDr. Pavel Demo, CSc. 574 demo@fzu.cz C A 132/2
Mgr. Jakub Holovský, Ph.D. 516, 444 holovsky@fzu.cz C D 19, D 17
Ing. Tibor Ižák, Ph.D. 511, 441 izak@fzu.cz C A 35/1, A 12
Ing. Vítězslav Jarý, Ph.D. 440, 416 jary@fzu.cz C D 305, A 121
Ing. Vít Jirásek, Ph.D. 482, 2737 jirasek@fzu.cz C, S A 35/2, 038
Ing. Petr Jiříček, CSc. 438, 522 jiricek@fzu.cz C F 103, F 93
Mgr. Halyna Kozak, Ph.D. 482 kozak@fzu.cz C A 35/2, A 16
Ing. Robert Král, Ph.D. 557, 429, 331, 306 kralr@fzu.cz C A 134/1, A 134/2, B 101/2, B 103
doc. Ing. Alexander Kromka, DrSc. 437, 441 kromka@fzu.cz C A 35/4, A 12, A 18, A 19
Ing. Valentyn Laguta, DrSc. 497 laguta@fzu.cz C D 23
RNDr. Jiří A. Mareš, CSc. 542, 416 amares@fzu.cz C D 306, A 121
Ing. Jiří Martinčík, Ph.D. 416 martinj@fzu.cz C A 121
Ing. Mgr. Neda Neykova, Ph.D. 474, 516 neykova@fzu.cz C A 136, D 19
Ing. Karel Nitsch, CSc. 429 nitsch@fzu.cz C A 132/1
Ing. Jan Pejchal, Ph.D. 557, 429 pejchal@fzu.cz C A 134/1
Ing. Štěpán Potocký, Ph.D. 437, 441 potocky@fzu.cz C A 35/4, A 12
Ing. Petr Průša, Ph.D. 542, 416 prusa@fzu.cz C D 306, A 121
Mgr. Zdeněk Remeš, Ph.D. 540, 496 remes@fzu.cz C D 303, D 301, A 16
Mgr. Oleksandr Romanyuk, Ph.D. 495 romanyuk@fzu.cz C A 35/3
Ing. Jan Rosa, CSc. 541 rosa@fzu.cz C D 24
Ing. Marián Varga, Ph.D. 511, 441 varga@fzu.cz C A 35/1, A 12
RNDr. Josef Zemek, CSc. 526, 522 zemek@fzu.cz C F 114, F 93

Ostatní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Mgr. Jana Rezková 437 rezkova@fzu.cz C A 35/4

* Po najetí myší na telefonní linku se zobrazí celé telefonní číslo. Po najetí myší na zkratku místa se zobrazí celý její název.

Místo:
C - Cukrovarnická
S - Slovanka
SLO - Společná laboratoř optiky Olomouc
MFF - MFF UK Troja
UTIA - Ústav teorie informace a automatizace
UFCH - Ústav fyzikální chemie
UFP - Ústav fyziky plazmatu
UI - Ústav informatiky
BH - Dolní Břežany (HiLASE)
BE - Dolní Břežany (ELI)
- - neuvedeno

Předčíslí pro volání do jednotlivých lokalit:
S, UTIA, UFCH, Hrf, UFP, UI, BE - (+420) 266 05 xxxx
C - (+420) 220 318 xxx
SLO - (+420) 585 63 xxxx
MFF - (+420) 951 55 xxxx
BH - (+420) 314 00 77 xx