Nacházíte se

Pracovníci oddělení

Vedoucí

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
C 211/3

Zástupce vedoucího

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
C 211/6

Sekretářka

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
C 212

Výzkumní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
RNDr. Jan Čermák, Ph.D. 475, 458, 477 cermakj@fzu.cz C C 210/4, C 205/3, C 205/4
Ing. Jiří Červenka, Ph.D. 493 cervenka@fzu.cz C C 213/7
Bruno De La Torre Cerdeño, Dr. bdelatorre@fzu.cz C
prof.Dr. Karl-Heinz Ernst kalle@fzu.cz C 211/6
RNDr. Antonín Fejfar, CSc. 501 fejfar@fzu.cz C C 211/3
Mgr. Anna Fučíková, Ph.D. fucikova@fzu.cz C
RNDr. Pavel Galář, Ph.D. 616 galar@fzu.cz C C 213/2
RNDr. Zdeňka Hájková, Ph.D. 528 hajkovaz@fzu.cz C C 211/2
RNDr. Kateřina Herynková, Ph.D. 414 luterova@fzu.cz C C 213/6, C 204/3
doc. Ing. Pavel Jelínek, Ph.D. 430 jelinekp@fzu.cz C C 211/6
RNDr. Jan Kočka, DrSc. 449 kocka@fzu.cz C C 213/1
Ing. Kateřina Kolářová, Ph.D. 475 kolarovak@fzu.cz C C 210/4
Mgr. Marie Krátká, Ph.D. 433 kratka@fzu.cz C C 210/6
Prabhat Kumar, M.Tech.,Ph.D. kumarp@fzu.cz C
RNDr. Kateřina Kůsová, Ph.D. 414, 469 kusova@fzu.cz C C 213/2, C 213/2
RNDr. Martin Ledinský, Ph.D. 467 ledinsky@fzu.cz C C 211/5
Dr. Jesús Ignacio Mendieta Moreno 509 mendieta@fzu.cz C 211/6
Enrique Montes Muñoz, MSc., Ph.D. 650 montes@fzu.cz C C 94/1
Ing. Martin Müller, Ph.D. 519, 507 mullerm@fzu.cz C C 206/3, C 205/6
Dr. Ing. Pingo Mutombo 503 mutombo@fzu.cz C C 211/8
RNDr. Lukáš Ondič, Ph.D. 414 ondic@fzu.cz C C 213/3
Mgr. Martin Ondráček, Ph.D. 503 ondracek@fzu.cz C C 211/8
prof. RNDr. Ivan Pelant, DrSc. 502, 414, 469 pelant@fzu.cz C C 213/3, C 213/2, C 204/3
Rene Pfeifer, Ph.D. 475 rpfeifer@fzu.cz C C 210/4
Wudmir Yudy Rojas Verastegui, Ph.D. 650 rojas@fzu.cz C C 94/1
Ing. Štěpán Stehlík, Ph.D. 525 stehlik@fzu.cz C C 210/5
Mgr. Oleksandr Stetsovych, Ph.D. 509 stetsovych@fzu.cz C C 211/6
Ing. Jiří Stuchlík, CSc. 524, 570, 529 stuj@fzu.cz C C 206/2, C 204/2, A 7
Mgr. Martin Švec, Ph.D. 530, 570 svec@fzu.cz C C 210/4, C 204/2
Egor Ukraintsev, Ph.D. 475, 458 ukraints@fzu.cz C C 210/4, C 205/3
Dr. Héctor Vázquez 538 vazquez@fzu.cz C C 94/2
Mgr. Alexej Vetuško, Ph.D. 467, 473 vetushka@fzu.cz C C 211/5, C 205/2
Dr. Christian Wäckerlin 509 wackerlin@fzu.cz C 211/6

Ostatní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Veronika Buňatová 523 bunatova@fzu.cz C C 212

Ostatní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Filip Matějka 616 matejkaf@fzu.cz C C 213/2

* Po najetí myší na telefonní linku se zobrazí celé telefonní číslo. Po najetí myší na zkratku místa se zobrazí celý její název.

Místo:
C - Cukrovarnická
S - Slovanka
SLO - Společná laboratoř optiky Olomouc
MFF - MFF UK Troja
UTIA - Ústav teorie informace a automatizace
UFCH - Ústav fyzikální chemie
UFP - Ústav fyziky plazmatu
UI - Ústav informatiky
BH - Dolní Břežany (HiLASE)
BE - Dolní Břežany (ELI)
- - neuvedeno

Předčíslí pro volání do jednotlivých lokalit:
S, UTIA, UFCH, Hrf, UFP, UI, BE - (+420) 266 05 xxxx
C - (+420) 220 318 xxx
SLO - (+420) 585 63 xxxx
MFF - (+420) 951 55 xxxx
BH - (+420) 314 00 77 xx