Nacházíte se

Pracovníci oddělení

Vedoucí

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
O 316

Zástupce vedoucího

Sekretářka

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
O 317

Výzkumní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Ing. Alexandr Dejneka, Ph.D. 2141 dejneka@fzu.cz S O 316
Ing. František Franc, CSc. 2148 franc@fzu.cz S O 315
Ing. Dmitry Gavrilov, Ph.D. 2469 gavrilov@fzu.cz S 156
Ing. Milan Houska, CSc. 2993 houska@fzu.cz S 217
RNDr. Jaromír Hrdý, DrSc. 2148 hrdy@fzu.cz S O 315
prof. doc. Ing. Miroslav Jelínek, DrSc. 2733, 2568 jelinek@fzu.cz S 157, 168A
Ing. Tomáš Kocourek, Ph.D. 2469, 2568 kocourek@fzu.cz S 156, 168A
PharmDr. Šárka Kubinová, Ph.D. 2139 kubinova@fzu.cz S O 317
Ing. Vasyl Lavrentev, CSc. 2959 lavrent@fzu.cz S O 216
RNDr. Hana Lísalová, Ph.D. 2993 lisalova@fzu.cz S O 217
Mgr. Oleg Lunov, Ph.D. 2131, 2636 lunov@fzu.cz S O 314A, O 206
Mgr. Mariia Lunova, Ph.D. 2131 lunova@fzu.cz S O 314
Mgr. Anna Lynnyková, Ph.D. 2491, 2636 lynnyk@fzu.cz S O 314, O 206
Marina Makarova, CSc. 2127, 2132 makarova@fzu.cz S O 314, O 215
Ing. Jan Mikšovský, Ph.D. 2469, 2568 miksov@fzu.cz S 156, 168A
RNDr. Mgr. Peter Oberta, Ph.D. 2148 oberta@fzu.cz S O 315
Ing. Petr Písařík, Ph.D. 2469, 2568 pisarik@fzu.cz S 156, 168A
Ing. Zdeněk Potůček, Ph.D. 2127 potucek@fzu.cz S O 215
Ing. Jan Remsa, Ph.D. 2469, 2568 remsa@fzu.cz S 156, 168A
Alexandr Stupakov, Ph.D. 2295, 2114 stupak@fzu.cz S O 313, O 333
doc. Marina Tjunina, Ph.D. 2194 tjunina@fzu.cz S O 338
Ing. Patrik Vagovič, Ph.D. 2148 vagovic@fzu.cz S 315
Mgr. Volha Vetokhina, Ph.D. 2434 vetokhina@fzu.cz S O 336
Mgr. Petr Yudin, Ph.D. 2165 yudin@fzu.cz S O 307
doc. Vitaliy Zablotskyy, DrSc. 2436 zablot@fzu.cz S O 337
Dr. Stefan Zollner 2683 zollner@fzu.cz S 335

Ostatní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Mgr. Adam Frtús 2491 frtus@fzu.cz S O 314

* Po najetí myší na telefonní linku se zobrazí celé telefonní číslo. Po najetí myší na zkratku místa se zobrazí celý její název.

Místo:
C - Cukrovarnická
S - Slovanka
SLO - Společná laboratoř optiky Olomouc
MFF - MFF UK Troja
UTIA - Ústav teorie informace a automatizace
UFCH - Ústav fyzikální chemie
UFP - Ústav fyziky plazmatu
UI - Ústav informatiky
BH - Dolní Břežany (HiLASE)
BE - Dolní Břežany (ELI)
- - neuvedeno

Předčíslí pro volání do jednotlivých lokalit:
S, UTIA, UFCH, Hrf, UFP, UI, BE - (+420) 266 05 xxxx
C - (+420) 220 318 xxx
SLO - (+420) 585 63 xxxx
MFF - (+420) 951 55 xxxx
BH - (+420) 314 00 77 xx