Nacházíte se

Pracovníci oddělení

Vedoucí

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
131

Zástupce vedoucího

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
132, 133

Sekretářka

Linka:
E-mail:
Místo:
Místnost:
137

Výzkumní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Petr Bednyakov, Dr. 2659 bednyakov@fzu.cz S 134
Mgr. Fedir Borodavka, Ph.D. 2654, 2963 borodav@fzu.cz S 136, 041
doc. RNDr. Viktor Bovtun 2618, 2561 bovtun@fzu.cz S 127, 143
Ing. Alexey M. Bubnov, Ph.D. 2134, 2897 bubnov@fzu.cz S 145, 147
Dr. Elena Buixaderas, Ph.D. 2144 buixader@fzu.cz S 130
RNDr. Jan Fábry, CSc. 2695, 2872 fabry@fzu.cz S 316, 35
prom. fyz. Milada Glogarová, CSc. 2708 glogar@fzu.cz S 123
Veronica Goian, MSc. 2144 goian@fzu.cz S 130
Ing. Ivan Gregora, CSc. 2951, 2654, 2963 gregora@fzu.cz S 128, 136, 041
Ing. Jiří Hlinka, Ph.D. 2154 hlinka@fzu.cz S 131
prof. RNDr. Václav Janiš, DrSc. 2771 janis@fzu.cz UTIA 436
prof. RNDr. Václav Janovec, CSc. 2166 janovec@fzu.cz S 125
Mgr. Filip Kadlec, Dr. 2176, 2184 kadlecf@fzu.cz S 49, 63
Ing. Christelle Kadlec, Dr. 2122, 2184 kadlecch@fzu.cz S 52, 63
RNDr. Stanislav Kamba, CSc. 2957, 2651 kamba@fzu.cz S 132, 133
Mgr. Martin Kempa, Ph.D. 2618, 2561 kempa@fzu.cz S 127, 143
Mgr. Antonín Klíč, Ph.D. 2774 klic@fzu.cz S 315
RNDr. Jan Kroupa, CSc. 2655 kroupa@fzu.cz S 51, 121
doc. RNDr. Petr Kužel, Ph.D. 2176, 2748 kuzelp@fzu.cz S 49, 54
RNDr. Lubor Lejček, DrSc. 2708 lejcekl@fzu.cz S 123
John Mangeri, Ph.D. 2368 mangeri@fzu.cz S 26
Ing. Pavel Márton, Ph.D. 2126 marton@fzu.cz S 31
Mgr. Hynek Němec, Ph.D. 2953 nemec@fzu.cz S 50
RNDr. Vladimíra Novotná, CSc. 2134, 2897 novotna@fzu.cz S 145, 147
Ing. Dmitrij Nužnyj, Ph.D. 2659 nuzhnyj@fzu.cz S 134
Ing. Petr Ondrejkovič, Ph.D. 2126 ondrejko@fzu.cz S 31
Mgr. Teťana Ostapčuk, Ph.D. 2144 ostapcuk@fzu.cz S 130
Marek Pasciak, Dr. 2126 pasciak@fzu.cz S 31
RNDr. Jan Petzelt, DrSc. 2166 petzelt@fzu.cz S 125
Mgr. Natalia Podoliak, Ph.D. 2293 podoliak@fzu.cz S 124
Mgr. Jan Pokorný, Ph.D. 2654 pokorny@fzu.cz S 136
Mgr. Iegor Rafalovskyi, Ph.D. 2659 rafalov@fzu.cz S 134
RNDr. Ivan Rychetský, CSc. 2774 rychet@fzu.cz S 315
Mgr. Maxim Savinov, Ph.D. 2659, 2641 savinov@fzu.cz S 134, 135
Mgr. Vilgelmina Stepkova, Ph.D. 2293 stepkova@fzu.cz S 124
MSc. Tinkara Troha, Ph.D. 2708 troha@fzu.cz S 123
RNDr. Přemysl Vaněk, CSc. 2909 vanek@fzu.cz S 149
Peter Zalom, Ph.D. 2926 zalomp@fzu.cz UTIA 433
Ing. Vladimír Železný, CSc. 2957, 2651 zelezny@fzu.cz S 132, 133

Ostatní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Antonín Bleha 2689 bleha@fzu.cz S 72A
Martina Španělová 2142 spanel@fzu.cz S 137

Ostatní pracovníci

Linka E-mail Místo Místnost
Vaisakh Chelod Paingad, Ph.D. 2953 vaisakh@fzu.cz S 50

* Po najetí myší na telefonní linku se zobrazí celé telefonní číslo. Po najetí myší na zkratku místa se zobrazí celý její název.

Místo:
C - Cukrovarnická
S - Slovanka
SLO - Společná laboratoř optiky Olomouc
MFF - MFF UK Troja
UTIA - Ústav teorie informace a automatizace
UFCH - Ústav fyzikální chemie
UFP - Ústav fyziky plazmatu
UI - Ústav informatiky
BH - Dolní Břežany (HiLASE)
BE - Dolní Břežany (ELI)
- - neuvedeno

Předčíslí pro volání do jednotlivých lokalit:
S, UTIA, UFCH, Hrf, UFP, UI, BE - (+420) 266 05 xxxx
C - (+420) 220 318 xxx
SLO - (+420) 585 63 xxxx
MFF - (+420) 951 55 xxxx
BH - (+420) 314 00 77 xx