Úsměvy dětí a spokojení rodiče – Hravé odpoledne FZU se vydařilo

Datum publikace
Autor
Kategorie aktualit
Perex

Když se spojí věda, zábava a spousta nadšení, vzniká nezapomenutelné odpoledne plné neuvěřitelných zážitků. Bylo tomu tak i 15. června během Hravého odpoledne, kdy se sešli naši zaměstnanci se svými rodinami v areálu FZU Na Slovance,  v prostorách SOLID21. Pro naše kolegy a kolegyně bylo připraveno více než dvě desítky různých aktivit, které měly potěšit nejen děti, ale i jejich rodiče.

Které aktivity si získaly největší popularitu? Experimenty s dusíkem, skákací hrad, zkouška hasicích přístrojů, tetovací salón či levitující vláček byly jen některými z nich. Nebyly to však jen tyto atrakce, které přitahovaly pozornost. Účastníci všech věkových kategorií měli možnost navštívit profesionální fotokoutek, kde se mohli, díky kostýmům, proměnit podle svých představ a snů.

„Přípravy na tuto akci trvaly několik týdnů. Jsme moc rádi, že se nám podařilo zavést ve FZU novou tradici a velice nás těší, že zájem našich zaměstnanců stoupá,“ uvedla za organizátory zástupkyně HR týmu Lucie Beránková.

Nejenže si účastníci užili spoustu legrace, ale byla to příležitost propojit rodiny zaměstnanců z různých pracovišť Fyzikálního ústavu.

Poděkování patří všem, kteří se na této akci podíleli, a také všem účastníkům, kteří svým nadšením a úsměvy dokázali, že se jim akce líbila.

 

Klíčová slova: